NORMALLEŞME KAPSAMINDA TURLARIN HAZİRANDA BAŞLAMASI ÖNGÖRÜLMEKTEDİR

Hakkımızda

Melen Rafting Tesisi, Düzce Melen Çayında rafting sporuna ilk başlayan firma konumundadır. Rafting sporunun gelişimi için uzun uğraşlarımız olmuştur. Tesisi olarak karlılıktan ziyade rafting sporunun sevilmesi ve insanlar tarafından bir kere bile olsa denenmesi temel gayemizdir. Bu gayemizde ki en büyük etken rafting sporuna rehber olarak başlamamız ve işimizi çok sevmemizdir.

Firma olarak her zaman yenilikçi bir anlayışla hareket ederek her yıl kazancımızın belirli bir miktarını tesisimize ve yatırımlara ayırıyoruz. 2019 yılı içerisinde yaşadığımız sel felaketinde tesisimiz hasar görmüş ve 8 adet rafting botumuz sel sularıyla parçalanmıştır. 2019 yılı içerisinde hasar gören bölümler düzeltilmiş ve toplam 29 adet rafting botumuz sıfırlanmıştır.

2020 yılında yaşanan Covid 19 virüsü nedeniyle hizmet veremedik. Peki bu zaman zarfında neler mi yaptık. Hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağını bildiğimiz için tesisimizin bütün binalarını boyayarak dezenfekte ettik. Duş alanımızı genişlettik ve insanların mesafe koşullarına uygun hale getirdik. Lavobolarımızı klozet yerine normale çevirdik ve temas olayını aza indirgedik. Futfak bölümlerinde servis bölümlerinde yeniliklerimizle sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz.

Melen&Melenci Rafting ailesi olarak rafting ile ilgili bütün kıyafetlerinizi daha önceki turlarımızda biz temin ediyorduk. Bu dönem de herkesin kendini rahat hissettiği kıyafetleri ile rafting yapmaları daha uygun olacak ve daha hijyenik bir imkan sunacaktır. Sadece güvenlik ekipmanları tesisimiz tarafından dezenfekte edilerek verilecektir.

Tesisimiz 10 dönüm arazi üzerine kuruludur. 2 adet kapalı restoranı bulunmaktadır. Yaz dönemi bahçe ve teraslarda dahil edildiğinde insanların birbirlerine uzak mesafelerde oturmaları için bir sıkıntımız bulunmamaktadır. Kısacası Covid 19 kapsamında tesisimiz en iyi hizmet için her zaman hazırdır.