Tek öğün rafting paketi genellikle yakın bölgelerden gelen ve otellerden gelen katılımcılarımız tarafından tercih edilmektedir. Tek öğün rafting paketi ile sadece kahvaltı veya sadece dönüş yemeği almanız mümkündür.

tek öğün rafting paketi 130₺

Program Saatleri

 10:00 Tesis Buluşma Kahvaltı Başlangıcı

 11:00 Kahvaltı Bitiş Rafting Hazırlık

 11:30 Rafting Brifing

 12:00 Rafting Start

 13:00 Çay Molası

 14:00 Rafting Finiş

 14:40 Tesis Dönüş  Duş Kıyafet Değişimi

 15:15 Dönüş Yemeği ve Serbest Zaman

Yanınızda Bulunması Gerekenler

 Islanmasın da sakınca olmayan kıyafetler ( Covid 19 nedeniyle tesisimiz kıyafet teminini durdurmuştur. Rafting yapmak için özel bir giysiye ihtiyacınız yoktur. Şort, haşema, mayo, eşofman altı gibi kendinizi rahat hissedeceğiniz bütün kıyafetler kullanılabilir. )

 Duşlar için havlu, şampuan,terlik, yedek iç çamaşırı

 Suda giymek için sandalet, deniz ayakkabısı( Tesisimizde de satılmaktadır) , spor ayakkabı

 Fotoğraflarınızı almak için usb bellek, android telefonlar için şarj kablosu

Rezervasyon İşlemleri

Rezervasyon için rafting yapmak istediğiniz tarih ve  kişi sayınızı bildirmeniz gerekmektedir. Kişi sayınıza göre sizden kapora talebimiz olacaktır. Kaporayı belirttiğimiz tarihe kadar yatırmanız gerekmektedir. Kapora yatırmadan rezervasyon yapmış sayılmazsınız. Bu durumda tur önceliği kapora yatıran müşterilerimize verilmektedir.

Neden Kapora Yatırıyorum?

Kapora almamızın iki nedeni vardır. Birincisi günlük kişi sayımızın sınırlı olmasından dolayı bu sınırı aşmamaktır. Örnek günlük kapasite 100 kişi olsun art niyetli biri sizi arayıp biz falancı tarihte 100 kişi geleceğiz derse başka müşteri almamanız gerekir. Kapora almazsanız gelmeme olasılığı çok yüksektir. İkinci nedeni her hangi olumsuz bir durumda ( aşırı yağış- suya inmeye engel olaylar) sizlere haber vererek boşuna gelmenize engel olmaktır.

odeme sayfası
ödeme bilgileri
ödeme sayfa

Diğer Paketleri İncele

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]